logo

+90 216 428 1075

+90 532 545 1438

Acıbadem

Acıbadem Caddesi No:188 D:4

08:00 - 21:00

Haftanın 7 Günü

ACT Courses Istanbul Ankara İzmir Türkiye

act courses istanbul ankara izmir türkiye dersler ve kurslarAmerika Birleşik Devletleri ile İngiltere dahil bir çok üniversitede eğitim almak için ACT sınavı almanız gerekmektedir. ACT Sınavı, dört alanda çoktan seçmeli testler içerir: English, Math, Reading ve Science. Her bir test için act courses hizmeti vermekteyiz. Bu testlerin her biri doğru veya en iyi cevabı seçeceğiniz dört veya beş cevaplama seçeneği sunan sorular içermektedir. Bu sınavda başarılı olmanın temel prensibi disiplinli çalışma ve düzenli act courses desteği almaktır. ACT kursu hizmetimiz sayesinde ACT sınavından 34 ve üstü almanızı sağlıyoruz.

ACT courses almak için belirli bir dil bilgisi seviyesinde olmanız gerekmektedir. Bu sayede okuma ve cevaplama hızınızı arttırmanızı garanti altına alırız. Bunun dışında ACT kursları ile de bu çalışmayı da yapıyoruz. Öğrencilerin özellikle ABD’de bulunan en iyi okullara girmeleri için bu sınavda en az 34 puan almaları gerekmektedir. Okulların gözünde 34, 35 ve 36 puan aynı skor olarak görülür.

ACT Courses hizmetlerimiz 4 ana bölümdedir

Tüm kursları tek bir pakette öğrencilerimize sağlayabiliyoruz. Bu 4 başlık için, kendi bölümünde uzmanlaşmış farklı ACT Tutor ile çalışıyoruz. Bu sayede, uzman eğitmenlerden ACT dersi almış olursunuz. ACT courses istanbul ile sınırlı değil. Aynı zamanda İstanbul dışına da skype derslerimiz ile yardımcı oluyoruz.

Bizimle birlikte çalışmaya başlayan öğrenciler, kısa sürede yükselişe geçer ve az ders alarak en iyi puanı yakalamayı başarırlar.  Her bir bölümde, adayın soruları cevaplaması için yeterli süre bulunmaktadır. Burada yapmamız gereken zamanı doğru yönetebilmektir. Her bir bölüm bol miktarda metin içerdiğinden, öğrencilerin gözünde uzun zaman alacak gibi gözükmektedir. ACT courses hizmetimiz ile, tüm act bölümlerini tek bir merkezden alabilirsiniz. Ayrıca her bir bölümü, alanında uzman eğitmenler verdiği için, profesyonel ve verimli bir destek alırsınız. Aynı zamanda ACT yerine SAT kursu almak isteyen öğrencilere de yardımcı olmaktayız.

Bizim ACT Course Farkımız Nedir?

Rakiplerimize kıyasla, her alanda uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışıyoruz. Bu sayede hem bilgi birikimi hem de tecrübe yaratıyoruz. Uluslararası seviyede faaliyet gösteren firmamız sayesinde, hem kaliteli bir ACT Courses hem de başarısını kanıtlamış bir yurt dışı eğitim danışmanlığı alırsınız. Kuvvetli referanslarımız için bize ulaşabilir ya da okulunuzda bizi tercih eden arkadaşlarınıza soru sorabilirsiniz.

ACT sınavı hakkında daha detaylı almak isteyen ve sınava kayıt olmak isteyen adaylar resmi ACT sayfasını ziyaret edebilirler. Sınav hakkında, kayıt dahil tüm yardımı sunuyoruz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
ACT Course Prep Istanbul
Author Rating
51star1star1star1star1star

4 Responses to “ACT Courses Istanbul Ankara İzmir Türkiye”

  • Metin / Cevapla

    ACT’nin bu kadar kolay olduğunu anlamamı sağladığınız için teşekkürler. Sayenizde hem zaman hem de maddi anlamda kazanç sağladım. Çok teşekkür ederim.


  • Gulin / Cevapla

    ACT özel ders sayesinde kısa sürede puanı yükselttiğiniz için çok teşekkürler. O kadar heyecanlıydım ki yetişmeyecek diye. Sonsuz teşekkür ederim.


  • Deren / Cevapla

    ACT kursu almak isteyenlere tavsiye edeceğim, doğru yönlendiren ve öğrencilerine değer veren yegane kurum. ACT dersleri uzman kişilerce verimli şekilde veriliyor.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile belirtilmiştir.