logo

+90 216 428 1075

+90 532 545 1438

Acıbadem

Acıbadem Caddesi No:188 D:4

08:00 - 21:00

Haftanın 7 Günü

LNAT Kursu İstanbul Ankara İzmir Türkiye

lnat course istanbul lnat prep lnat tuition istanbulBu sınav, niversitelerin lisans seviyesinde hukuk programlarına başvuran adaylar arasından seçim yapmasını sağlar. Aynı zamanda, UCAS başvuruları ile organizedir. İki bölümden oluşan sınav için her iki bölümde de LNAT Course Istanbul hizmeti vermekteyiz. Pearson tarafından uygulanan sınav, bir çok Law School tarafından kabul görmektedir. 42 çoktan seçmeli soru için sınavda 135 dakika zamanınız bulunmaktadır. Sınavın ilk bölümü 42 çoktan seçmeli soru içerir ve bu soruları cevaplamak için 95 dakika süre verilir. İkinci kısın ise 40 dakikalık Essay bölümüdür.

LNAT Sınavı Bölüm 1 | LNAT Course Istanbul Bölüm 1

Sınavın bu bölümünde 12 okuma metni bulunmaktadır. Her bir metin ile ilgili olarak öğrencilere 3 ya da 4 çoktan seçmeli soru sorulmaktadır.  Her bir metin için ortalama 8 dakika süreniz bulunmaktadır. 8 dakikada hem metni okuyup hem de soruları cevaplamak için hız kazanmanız gerekmektedir. LNAT Course Istanbul ile taktiksel çalışmayla yeterli hızı kazanmanız için başından sonuna size yardım ediyoruz. Yüksek lisans programlarında hukuk okumak isteyen adaylar için de LSAT Kursu desteği veriyoruz.

Sınavın her iki bölümü de birbirinden bağımsızdır. Yani her iki bölüm de kendi zamanlamasına sahiptir. Bu yüzden eğer aynı bölüm içinde bir soruyu atlarsanız geri dönme şansınız vardır fakat ikinci bölüme başladığınız andan itibaren artık geri dönemezsiniz.

LNAT Sınavı Bölüm 2 | LNAT Course Istanbul Bölüm 2

40 dakikalık Essay bölümü için adaylar 3 adet essay konusu verilir. Essay seçimi tamamen size kalmıştır. Ekonomik açıdan yorumlayıp sonuca varmanız gereken bir essay yazıp, becerilerinizi göstermeniz istenir. Bu yazma becerilerinizin gösteriminde kilit noktaları belirtmeniz çok önemlidir. Bu sebeple LNAT Course Istanbul ile gerekli tüm donanıma sahip olursunuz ve hiç bir detayı atlamazsınız. Sınavda karşınıza çıkacak sürprizleri sıfıra indirerek en yüksek iyi bir sınav geçirmenizi amaçlıyoruz. Testin ikinci bölümü için bir puanlama söz konusu değildir. Yani sınav skorunuza etki etmez.

Brightereprep LNAT Course Istanbul Neden Farklı?

Rakiplerimize kıyasla, her alanda uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışıyoruz. Bu sayede hem bilgi birikimi hem de tecrübe yaratıyoruz. Uluslararası seviyede faaliyet gösteren firmamız sayesinde, hem kaliteli bir LNAT Course hem de başarısını kanıtlamış bir yurt dışı eğitim danışmanlığı alırsınız. Kuvvetli referanslarımız için bize ulaşabilir ya da okulunuzda bizi tercih eden arkadaşlarınıza soru sorabilirsiniz. Sınav hakkında daha detaylı almak isteyen ve sınava kayıt olmak isteyen adaylar resmi LNAT sayfasını ziyaret edebilirler. Sınav hakkında, kayıt dahil tüm yardımı sunuyoruz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
LNAT Course Istanbul
Author Rating
51star1star1star1star1star

3 Responses to “LNAT Kursu İstanbul Ankara İzmir Türkiye”

  • Özüm / Cevapla

    LNAT veren tek yer olmasına rağmen onun rehavetine kapılmayıp profesyonellikten ödün vermeyen eğitim kurumu. Sonsuz teşekkürler ve saygılar.


  • Meriç / Cevapla

    LNAT kurslarınız sayesinde İngiltere’deyim. Siz olmasanız bu sınavın varlığından haberim bile olmayacaktı ve kabul alamayacaktım. Çok teşekkürler.


  • Aslı / Cevapla

    Lnat kursu daha doğrusu lnat özel ders veren hocanıza sonsuz teşekkür ederim. Konuya ve sınava bu kadar hakim başka biri olacağını sanmıyorum.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile belirtilmiştir.